Fototapety Skandynawia

Styl skandynawski we wnętrzach to odpowiedź na nasze znudzenie katalogowymi aranżacjami, pełnymi nasyconych kolorów i ciężkich detali. Tu stawia się na dużą ilość światła, jasne wnętrza i dekoracje, które choć ocierają się często o minimalizm, to jednak nie są pozbawione uroku. Tworząc kategorię, gdzie znalazły się fototapety Skandynawia, chcieliśmy was zarazić tą już niezbyt nową tendencją, która pozwala na tworzenie energetycznych przestrzeni i jest dowodem, że mniej znaczy lepiej i efektowniej.

Delikatne, z nawiązaniem do natury

Skandynawia zawsze odznaczała się większym przywiązaniem do natury i pokorą do jej mocy. Widać tam ewidentnie mniejszy trend do rozrostu urbanistyki, nawet większe miasta nie są w takim stopniu skoncentrowane i betonowe jak nasze. My sami chyba zmęczyliśmy się tym pędem i chętnie umieszczamy na ścianach skandynawskie krajobrazy oraz grafiki i kupujemy minimalistyczne bibeloty. Widać to po rosnącej popularności znanego szwedzkiego sklepu, ale i po ilości zakupów w naszej kategorii fototapet Skandynawia.

Skandynawski minimalizm dla dzieci

Co ciekawe, coraz większym zainteresowaniem cieszą się fototapety w skandynawskim stylu przeznaczone do dziecięcych pokoików. Dziś wielu rodziców pragnie urządzić pokój małej pociechy w pastelach i delikatnie, bez dekoracyjnego chaosu. A nasze fototapety Skandynawia doskonale się do tego nadają. Zadbaliśmy o spory wybór wzorów, które skutecznie podbijają serca rodziców i naszych najmłodszych klientów. Są drobne pastelowe wzorki i grafiki bajkowe, a wszystko słodkie, ale jednocześnie delikatne.

Z fototapetą Skandynawia stworzysz spójne wnętrze

Jeśli marzy ci się wnętrze harmonijne, spokojne, ale jednocześnie efektowne i modne to chyba fototapeta Skandynawia będzie najprostszym sposobem do osiągnięcia tego celu. Po prostu, są to grafiki, które już ten spokój mają w sobie, wystarczy go tylko zauważyć, właściwie wykorzystać i połączyć z innymi elementami aranżacji. A to nie jest trudne, wystarczy, że postawisz na jasne kolory ścian, drewnianą podłogę i najprostsze w formie meble, miłe w dotyku tekstylia i kilka drobnych bibelotów. zycie-toczy-sie-nad-kanalami-fototapety-skandynawia-338317809-f4u To, co z pewnością kojarzy się ze stylem skandynawskim, to motywy roślinne i zwierzęce. Mogą pojawić się od razu na wybranej fototapecie, bo w skandynawskiej kategorii jest faktycznie najwięcej roślin, ale można też zastosować nawiązania do tematyki na tekstyliach albo w postaci bibelotów. Każda forma dozwolona, ważne, aby estetyka była jak najbardziej eko. I jeszcze jedno, styl skandynawski jest nieco surowy i minimalistyczny, ale wskazana jest we wnętrzu chociaż jedna, niewielka roślinka doniczkowa.

Skandynawskie pastele i co dalej?

Oglądasz naszą ofertę fototapet Skandynawia i zastanawiasz się, jak to ograć? Niby podobają ci się grafiki w tej kategorii i bardzo chcesz stworzyć delikatne, modne wnętrze w tym stylu, ale całość zaczyna w twojej głowie wyglądać nieco nudno i jałowo. Może tak być, bo z delikatnością też trzeba uważać, żeby nie prowadziła do mdłości. Żeby tego uniknąć zacznij od zweryfikowania wyboru fototapety. Mamy np. wiele ciekawych szkiców wykonanych tylko czarną kreską na białym tle, są też mocniejsze akcenty roślinne. w-brzozowym-klimatycznym-lesie-fototapety-skandynawia-156248383-f4u Żeby rozwiać skandynawską nudę, która wkradła się w twoją koncepcję, możesz też postawić na bardziej wyraziste dodatki. Styl skandynawski jest mocno minimalistyczny, ale w tej prostocie można często zauważyć swoistego pazura. Skandynawskie wzornictwo użytkowe oferuje bardzo ciekawe formy, kolory, faktury, które można zauważyć w wybranych sklepach z akcesoriami do urządzania domu. Spróbuj więc z naszą grafiką nieco się podroczyć i pobawić, postaw na niebanalne detale, a stworzysz wyjątkowe wnętrze.

Dużo przestrzeni i dużo światła

Podstawą wnętrza, które będzie dobrze współgrać z fototapetą Skandynawia jest duża ilość otwartej przestrzeni, ale nie chodzi tu wyłącznie o posiadanie ogromnego pomieszczenia. Dużą ilość przestrzeni można zapewnić nawet w niewielkim wnętrzu. Nie wierzysz? Odsłoń okno, zrezygnuj z firan jeśli możesz, przemaluj ściany na bardzo jasno, a przede wszystkim zastanów się nad ilością mebli i przedmiotów we wnętrzu. Kiedy nie będzie zagracone, a okno je doświetli, szybko okaże się, że jest o wiele większe.

U nas zamawianie jest proste

Zamówienie fototapety Skandynawia na naszej stronie jest proste. Przeglądasz całą kategorię oraz nasze przykładowe aranżacje, a potem wybierasz wzór, który podoba ci się najbardziej. W większości przypadków można zdecydować się na wersję kolorową albo monochromatyczną. Ciekawa opcja to możliwość wykadrowania fragmentu grafiki, a efekty można od razu zobaczyć na wizualizacji. Potem pozostaje już tylko złożyć zamówienie, poczekać na przesyłkę i stworzyć swoje wnętrze w stylu skandynawskim.
ZOBACZ WIĘCEJ SKANDYNAWSKICH WZORÓW