Fototapety Akwarele

Wszelkie dusze z zacięciem artystycznym albo romantycznym, a także osoby, które lubią dekoracje o delikatniejszym charakterze, często wybierają fototapety Akwarele. Dlatego też staramy się regularnie powiększać naszą ofertę w tej kategorii wzorów i zaskakiwać was efektownymi i artystycznymi grafikami. Na uwagę z pewnością zasługuje także ich duże zróżnicowanie, bowiem można tu znaleźć zarówno niewielkie motywy na fragment ściany, jak i ogromne obrazy, które mogą wypełnić dużą, loftową przestrzeń.

Odrobina sztuki do twojego wnętrza

To, co z pewnością wyróżnia fototapety Akwarele, to z pewnością ich ciekawy wpływ na klimat panujący we wnętrzu. Ta cecha jest wielkim atutem zwłaszcza w przypadkach, kiedy nie umiemy się wyrwać z utartych szablonów modowych. Kiedy chcemy urządzić trendy wnętrze w nowoczesnym stylu często wpadamy w pułapkę modnego minimalizmu i tworzymy po prostu nudne aranżacje. Te dekoracje ścienne są doskonałym panaceum. Pasują do nowoczesnych wnętrz, ale też skutecznie je ocieplają i nadają im ciekawego uroku.

Abstrakcja czy konkretne kształty?

Wiadomo oczywiście, że nie każdemu musi koniecznie podobać się widok akwarelowych koni, kwiatów albo portrety tajemniczych piękności na ścianie. Dlatego zadbaliśmy o inne, ciekawe alternatywy wzorów wykonanych w tej technice. To cała masa wszelkich artystycznych abstrakcji, które każdy może sobie zinterpretować na swój sposób i dopasować do wnętrzarskiej koncepcji. W tej kategorii czekają także drobne desenie akwarelowe, które pasują wszędzie tam, gdzie wielkie detale nie mogą mieć zastosowania.

Fototapety akwarele do każdego gabarytu

Tworząc jakąkolwiek kategorię fototapet staramy się umieścić w niej zarówno wzory pasujące do dużych pomieszczeń, jak i takie, które dobrze sprawdzą się nawet w mikro wnętrzach i nie zakłócą tam harmonii. Fototapety Akwarele mają w tym zakresie duży potencjał. Wzory stworzone z pastelowych plamek są na tyle delikatne, że nie dominują przestrzeni, a jedynie dyskretnie ją zdobią. Akwarelowe wzory świetnie wyglądają także w niesymetrycznym położeniu, można więc wykorzystać niewielki fragment ściany. Ognista-kobieta-fototapety-akwarele-59176561-f4u Kiedy dysponujemy dużym wnętrzem z ogromną ścianą ekspozycyjną, również warto postawić na akwarelowy obraz z rozmachem. W naszej ofercie znajdziecie między innymi całą serię pięknych portretów tajemniczych kobiet w tej technice. Mają mniej lub bardziej nasycone barwy, jedne są pastelowe i romantyczne, inne kuszą uwodzicielską czerwienią czy fioletami. Te odważniejsze grafiki warto jednak dla zachowania dobrego balansu we wnętrzu zestawić z bielą lub delikatnymi szarościami.

Sztuka wymaga odpowiedniej oprawy

Trzeba pamiętać, że niezależnie od wzoru, fototapety Akwarele to jednak grafiki, które należy traktować w kategoriach sztuki. To oznacza, że każda dekoracja z tej kategorii powinna zostać odpowiednio potraktowana i osadzona w odpowiednim towarzystwie. Przyda się więc dodatkowe, specjalne oświetlenie oraz sąsiedztwo stylowych materiałów, jak drewno, cegła lub surowy beton, w zależności od charakteru grafiki. Zadbaj także o bliskość okna, bowiem akwarele doskonale prezentują się w dziennym świetle. Akwarelowa-znaczy-romantyczna-fototapety-akwarele-59594105-f4u A do jakich wnętrz pasują fototapety Akwarele? Odpowiedź jest jedna, praktycznie do wszystkich. Akwarelowymi grafikami możecie ozdabiać swoje domy, biura, a nawet przestrzeń publiczną. To jedynie kwestia wyczucia w wyborze wzoru i miejsca na ekspozycję. Ważne jest także umiejętne dopasowanie wzoru fototapety i pozostałych elementów aranżacji. Gwarantujemy, że w harmonijnie urządzonej przestrzeni nasze akwarelowe grafiki prezentują naprawdę efektownie.

Nietypowe ekspozycje

Wiemy, że często dysponujecie zbyt małą powierzchnią, aby w pełni rozwinąć swoje dekoracyjne fantazje. Małe wnętrza i niewielkie ściany, które dodatkowo są zastawione w większości meblami i sprzętem. Gdzie tu przestrzeń na ciekawe udekorowanie ścian? Poszukajmy, możliwe, że gdzieś będą pasować nasze fototapety Akwarele. Może na wąskim pasie obok okna albo w przestrzeni pomiędzy szafkami kuchennymi? Może obok drzwi do salonu albo powyżej boazerii na przedpokoju? A może delikatna, pastelowa abstrakcja na suficie?

Zamów wzór z oferty albo prześlij plik

Fototapety akwarele zajmują u nas dość pokaźną sekcję. Różne style, kolory, formaty, rozmiary. Ale podejrzewamy także, że niektórzy z was kryją po szufladach swoje dzieła wykonane w tej technice. Może warto się odważyć i zaprezentować na ścianie salonu swoją pracę? Zrób zdjęcie i przyślij do nas plik, a my wydrukujemy twoją unikatową dekorację ścienną. Pamiętaj jednak, aby zdjęcie było wykonane w wysokiej rozdzielczości, bo tylko wtedy warto zamawiać taki wydruk.
ZOBACZ WIĘCEJ OBRAZÓW Z SERII AKWARELOVE