Fototapety Kwiaty

Wśród wzorów fototapet, jakie mamy w swojej ofercie, można wyróżnić kilka grup, które są szczególnie popularne. To tak zwane dekoracyjne „pewniaki”, które pasują do wielu stylów i co ciekawe, od lat nie wychodzą z mody. Oczywiście staramy się, aby oferta była dostosowana do panujących trendów, dzięki czemu zawsze znajdziecie tu nowe grafiki w modnych odsłonach. Są wzory w tradycyjnych wariantach, ale też całkiem nowatorskie odsłony kwiatowych wariacji, więc każdy znajdzie tu odpowiedni wariant dekoracyjny.

Fototapety Kwiaty – totalnie ponadczasowe

Jak sięgnąć pamięcią, kwiaty w postaci tapet gościły zawsze w naszych domach. Mało tego, zdobiły już wcześniej ściany eleganckich pałacowych wnętrz. Skąd taka długa tradycja i niesłabnąca popularność kwiatowych dekoracji? Po prostu, kwiaty są piękne, a ludzie lubią otaczać się ładnymi rzeczami. Można oczywiście mieć kwiaty w wazonach i w donicach, ale to zdecydowanie za mało. Natomiast cała ściana w kwiatach to już jest coś i dlatego kwiatowe okładziny nigdy nie wyjdą z mody.

Motywy kwiatowe pasują do wielu stylów

Kiedyś kwiatowe tapety kojarzyły się z wnętrzami w dość tradycyjnym stylu, ale dziś można powiedzieć, że ta kwestia uległa sporej przemianie. Wystarczy spojrzeć na nasze fototapety Kwiaty i różnorodność stylów, jakie umieściliśmy w tej kategorii. Podsuwamy wam też gotowe aranżacje, które na pewno wielu z was zainspirują do odważniejszych i niebanalnych koncepcji urządzania swoich wnętrz. Nasze kwiatowe grafiki pasują do wielu stylów, nawet tych bardzo designerskich i ultra nowoczesnych.

Wzory powtarzalne i całkiem nieregularne

Fototapety Kwiaty, które znajdziecie w naszej ofercie są bardzo zróżnicowane. Część z nich to wszelkiego rodzaju łączki, czyli wzory regularne i powtarzalne. Cieszą się dużą popularnością, ponieważ doskonale sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach. Wielu z naszych klientów zwyczajnie lubi symetrię i porządek, więc wybierają takie właśnie warianty. To nie musi być drobny, grzeczny deseń. Czasami powtarzalne grafiki oferują większy rozmach i inwazję ogromnych kwiatów w modnych kolorach. grafika-na-turkusie-fototapety-kwiaty-26270444-f4u Jeśli jednak szukasz czegoś odważniejszego i niekoniecznie ważna będzie dla ciebie wszechobecna symetria to fototapeta Kwiaty również będzie odpowiednia. W tej grupie umieściliśmy także dość artystyczne i niekiedy abstrakcyjne wzory. Mamy grafiki, na których często króluje jeden piękny kwiat, ale za to ogromnych rozmiarów. Ciekawą opcją są także makro zbliżenia na fragmenty roślin, kwiatowe grafiki z ciekawą głębią 3D oraz ogromne panoramy, pełne kwietnych łąk albo upraw lawendy czy rodzimych wrzosowisk.

Fototapety Kwiaty w nowoczesnej odsłonie

Kiedy myślisz o kwiatowej dekoracji, najczęściej do głowy przychodzą skojarzenia z wnętrzami tradycyjnymi, w nieco zachowawczym stylu. Ale dziś moda podsuwa tak wiele ciekawych możliwości, że nie chcesz się ograniczać. Przy okazji najbliższego remontu albo urządzając nowe mieszkanie chcesz stworzyć nową, modną i wyjątkową przestrzeń. Myślisz że fototapeta Kwiaty nie pasuje do tej konwencji? Przeciwnie, mamy dla ciebie całą masę ultranowoczesnych grafik w tej kategorii. bliskie-spotkanie-z-platkami-kwiatow-fototapety-kwiaty-44003798-f4u Oprócz prezentacji konkretnych wzorów graficznych postanowiliśmy umieścić na naszej stronie także gotowe aranżacje. Są dowodem na to, że fototapety Kwiaty bardzo dobrze współgrają z nowoczesnymi meblami. Może dzięki tym zdjęciom uda wam się stworzyć ciekawą koncepcję dekoracyjną i wprowadzić do swojej przestrzeni kwiaty. Są gwarancją na to, że powstanie tam pozytywna energia i przytulny klimat. To dość istotne, bo dzisiejsze trendy często wpędzają nas w nadmierny ascetyzm i chłód dekoracyjny.

Inwazja ogromnych detali

Trzeba przyznać, że w dużej mierze fototapety Kwiaty, które znajdziecie na naszej stronie to zdecydowanie dekoracje z rozmachem. To oznacza, że albo są pełne wyrazistych barw albo ogromnych detali graficznych, a czasami to połączenie jednego i drugiego. Taka fototapeta na ścianie to bardzo efektowny detal dekoracyjny, ale pod warunkiem, że zachowamy odpowiedni stosunek wielkości detali na wzorze do gabarytu wnętrza. Warto o tym pamiętać, aby stworzona aranżacja była proporcjonalna i spójna.

Kwiatowe dekoracje ścienne na zamówienie

W tak obszernej kategorii, jak fototapety Kwiaty łatwo się zgubić. Mamy jednak nadzieję, że udało się wybrać ciekawy i piękny wzór, który będzie pasował do całej aranżacji i doskonale zaprezentuje się na ścianie. Teraz wystarczy jedynie podać wymiary fototapety i rodzaj materiału, z którego ma zostać wykonana. Możesz także skorzystać z dodatkowej funkcji i wykadrować konkretny fragment dekoracji. Potem składasz zamówienie, płacisz, a po paru dniach możesz zaczynać dekorowanie ściany.
Zobacz więcej motywów kwiatowych